+48 22 203 46 26 office@worldit.com.plplen

Za nami ostatnie przed wakacjami, 4 spotkanie z cyklu „Bezpieczne spotkanie z WorldIT”.  Tym razem miejscem spotkania były Termy Maltańskie w Poznaniu. Miejsce inne niż wszystkie, w którym można połączyć biznes z aktywnym wypoczynkiem. My postawiliśmy tym razem na biznes, ale następnym razem nie omieszkamy skorzystać z kuszącej oferty SPA :-).

Jak zwykle frekwencja dopisała co nas bardzo cieszy. Aktywność uczestników oraz ilość przekazanych nam informacji w bezpośrednich rozmowach jest dla nas potwierdzeniem dobrej formuły spotkania i elastycznego podejścia do rozmów o projektach i trendach w IT.

Serdecznie dziękujemy!

Spotkanie.

Na początek Grzegorz Skirski z firmy RRC, autoryzowanego dystrybutora Cisco w Polsce przedstawił rozwiązania Wi-Fi Cisco Meraki. Warto pamiętać o tym, iż można BEZPŁATNIE przetestować te rozwiązania biorąc udział w Webinarach Cisco.

W dalszej części Wojciech Woźniak z firmy Lenovo, przedstawił rozwiązania macierzowe i serwerowe do składowania danych Lenovo a także przybliżył plany producenta i omówił obecne zmiany w kontekście dynamicznego rozwoju Lenovo na rynku Polskim. w Drugiej części prezentacji zostały omówione rozwiązania Simplivity.

W ostatniej części spotkania Piotr Lasoń  z firmy Connect Distribution, będącej oficjalnym dystrybutorem rozwiązań SolarWinds w Polsce  przedstawił pomysły i realne możliwości oprogramowania na zarządzanie wszystkimi zasobami IT dzięki SolarWinds. Podczas prezentacji live konsoli zarządzania, praktyczne wykorzystanie systemu i najlepsze praktyki w optymalnej konfiguracji SolarWinds.

Certyfikaty i vouchery.

Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali zgodnie z naszą formułą imienne certyfikaty kompetencji oraz vouchery na usługi audytu wraz z dodatkowym upustem na zakup sprzętu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie audytu, doradztwa projektowego i analizy środowiska IT.

Podziękowania.

Serdecznie dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom spotkania. Dziękujemy także  naszym dostawcom i prelegentom – firmom Lenovo i Intel a także partnerom dystrybucyjnym – firmom Connect Distribution i RRC.

Zapraszamy do bezpłatnych testów!

Wszystkich zainteresowanych testami rozwiązań SolarWinds, Lenovo lub Cisco Meraki  prosimy o kontakt na adres: grzegorz.wilk@worldit.com.pl .

Stay tuned!

Kolejne spotkanie już wkrótce! Śledźcie naszą stronę a także nasze profile na Facebook i Twitter.

Fotorelacja.