+48 22 203 46 26 office@worldit.com.plplen

Przedostatni kwartał roku kończymy bardzo udanym spotkaniem w Warszawie. Frekwencja dopisała, a poziom prezentowanej wiedzy i aktywność naszych klientów w rozmowach kuluarowych jest po raz kolejny potwierdza dobrą jakość i kameralną formułę naszych spotkań.

Spotkanie.

Zaczęliśmy od prezentacji Synology, podczas której producent opowiedział, dlaczego warto zainwestować w wydajne systemy składowania NAS a także przedstawił bardzo ciekawy pakiet narzędzi wspierających pracę użytkowników i administratorów w małych i średnich firmach. Podczas spotkania została przeprowadzona sesja LIVE, podczas której wykorzystano NAS Synology jako repozytorium do składowania i zarządzania danymi.

Kolejna prezentacja pokazała, że warto rozwijać i budować wydajne środowiska IT w oparciu o wysokiej klasy przełączniki sieciowe i technologie Allied Telesys. Dodatkowo podczas spotkania można było porozmawiać z producentem o nowościach produktowych i zobaczyć na żywo sprzęt demo.

W ostatniej części spotkania pokazaliśmy rozwiązania macierzowe i serwerowe do składowania danych Lenovo wraz z hiperkonwergentnymi systemami SDS Simplivity.

Certyfikaty i vouchery.

Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali zgodnie z naszą formułą imienne certyfikaty kompetencji oraz vouchery na usługi audytu wraz z dodatkowym upustem na zakup sprzętu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie audytu, doradztwa projektowego i analizy środowiska IT.

Podziękowania.

Serdecznie dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom spotkania. Dziękujemy także  naszym dostawcom i prelegentom – firmom Lenovo,Intel, Allied Telesys i Synology.

Zapraszamy do bezpłatnych testów!

Wszystkich zainteresowanych testami rozwiązań Synology, Lenovo lub Allied Telesis prosimy o kontakt na adres: grzegorz.wilk@worldit.com.pl .

Stay tuned!

Kolejne spotkanie już wkrótce – tym razem zawitamy do Krakowa! Śledźcie naszą stronę a także nasze profile na Facebook i Twitter.

Fotorelacja.