+48 22 203 46 26 office@worldit.com.plplen

Gród Kraka przywitał nas całkiem niezłą aurą i wbrew powszechnym opiniom, czystym i przejrzystym powietrzem. To oczywiście nie było najważniejsze dla nas, ale dla nas było oznaką dobrze zapowiadającego się spotkania.

Cieszymy się, że po raz kolejny nasze wydarzenie zgromadziło sporo firm, chcących poszerzyć swoją wiedzę na temat rozwiązań Lenovo i Allied Telesis. Nowa formuła panelu eksperckiego w ostatniej części spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem, o czym świadczyła aktywność uczestników. Dziękujemy za pozytywne opinie, slot ten będziemy kontynuować podczas kolejnych spotkań.

Certyfikaty i vouchery.

Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali zgodnie z naszą formułą imienne certyfikaty kompetencji oraz vouchery na usługi audytu wraz z dodatkowym upustem na zakup sprzętu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie audytu, doradztwa projektowego i analizy środowiska IT.

Podziękowania.

Serdecznie dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom spotkania. Dziękujemy także  naszym dostawcom i prelegentom – firmom Lenovo, Intel i Allied Telesis.

Zapraszamy do bezpłatnych testów!

Wszystkich zainteresowanych testami rozwiązań Lenovo lub Allied Telesis prosimy o kontakt na adres: grzegorz.wilk@worldit.com.pl .

Stay tuned!

Kolejne spotkanie już wkrótce – tym razem zawitamy do Rzeszowa! Śledźcie naszą stronę a także nasze profile na Facebook i Twitter.

Fotorelacja.