+48 22 203 46 26 office@worldit.com.plplen

Projektowanie Data Center

Kompleksowe usługi WorldIT w zakresie przygotowania koncepcji, projektowania, realizacji i rozbudowy, infrastruktury teleinformatycznej dla Centrów Przetwarzania Danych (Data Center). WorldIT realizuje projekty w oparciu o rozwiązania kilkunastu sprawdzonych producentów systemów energetycznych, sanitarnych, teletechnicznych, bezpieczeństwa czy klimatyzacji.

Usługi i aplikacje w chmurze

Nasi klienci otrzymują do dyspozycji w pełni skonfigurowane środowisko chmurowe w naszym Data Center, które zapewnia szybki i bezpieczny dostęp do aplikacji potrzebnych do prowadzenia codziennego biznesu. Nasze środowisko oparte jest o platformę Microsoft Azure.

Audyt / Konsulting / Doradztwo

World IT świadczy kompleksowe usługi doradcze na wszystkich etapach realizacji projektów informatycznych. W ramach usługi konsultingu pomagamy naszym klientom dobrać optymalne rozwiązanie, dopasowane do ich potrzeb. Usługa audytu WorldIT pomaga firmom przeanalizować obecne środowisko IT - od warstwy sprzętu, sieci po aplikacje i oprogramowanie, dzięki której dokonujemy pełnej analizy i symulacji zagrożeń oraz kosztów poprawy wydajności i efektywności pracy.
1 2

Formularz zapytania o usługę